Polityka prywatności

Polityka prywatności

Polityka prywatności reguluje sposób, w jaki szkoła zbiera, używa, utrzymuje i ujawnia informacje zebrane od użytkowników szkoły. Niniejsza Polityka prywatności dotyczy szkoły i wszystkich kursów oferowanych przez szkołę.

Dane osobowe

Możemy zbierać osobiste dane identyfikacyjne od uczniów na różne sposoby. Robimy to gdy uczniowie zapisują się do szkoły lub kursu, subskrybują biuletyn oraz w trakcie innych działań związanych z usługami, funkcjami lub zasobami, które udostępniamy w naszej szkole. Uczniowie mogą odwiedzać szkołę anonimowo. Będziemy zbierać dane osobowe od studentów tylko wtedy, gdy dobrowolnie prześlą nam takie informacje. Uczniowie mogą odmówić podania osobistych danych identyfikacyjnych, ale może to uniemożliwić angażowanie się w pewne działania związane ze szkołą.

Jak wykorzystujemy zebrane informacje

Szkoła może gromadzić i wykorzystywać dane osobowe uczniów w następujących celach:

  • Aby poprawić obsługę klienta

Informacje, które podajesz, pozwalają nam skuteczniej reagować na zgłoszenia i potrzeby obsługi klienta.

  • Aby spersonalizować ofertę dla użytkownika

Możemy wykorzystać informacje w zbiorach, aby zrozumieć, w jaki sposób nasi uczniowie jako grupa korzystają z usług i zasobów udostępnianych w naszej szkole.

  • Aby wysłać okresowe wiadomości e-mail

Możemy używać adresu e-mail studenta do wysyłania informacji o uczniach i aktualizacjach dotyczących ich zamówienia. Adresy e-mail studentów można również wykorzystywać do odpowiadania na pytania zadawane przez studentów lub inne prośby.

Udostępnianie Twoich danych osobowych

Nie sprzedajemy, nie handlujemy ani nie wypożyczamy danych osobowych identyfikacyjnych ucznia innym osobom.

Witryny stron trzecich

Student może znaleźć w naszej szkole treści reklamowe lub inne treści, które zawierają linki do stron internetowych i usług naszych partnerów, dostawców, reklamodawców, sponsorów, licencjodawców i innych stron trzecich. Nie kontrolujemy treści ani linków, które pojawiają się na tych stronach internetowych i nie ponosimy odpowiedzialności za praktyki stosowane przez strony internetowe powiązane z naszą szkołą. Ponadto te witryny lub usługi, w tym ich treść i linki, mogą się ciągle zmieniać. Te witryny i usługi mogą mieć własne polityki prywatności i zasady obsługi klienta. Przeglądanie i interakcja na jakiejkolwiek innej stronie internetowej, podlega warunkom i zasadom tej witryny.

Zmiany w niniejszej polityce prywatności

Szkoła ma prawo do aktualizowania niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie. Zachęcamy studentów do częstego sprawdzania tej strony pod kątem jakichkolwiek zmian. Użytkownik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że obowiązkiem użytkownika jest okresowe sprawdzanie niniejszej polityki prywatności i zapoznanie się z jej modyfikacjami.

Twoja akceptacja tych warunków

Zapisując się do szkoły, wyrażasz zgodę na niniejszą politykę prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z niniejszą polityką prywatności, nie rejestruj się w szkole. Twoja dalsza rejestracja w szkole po opublikowaniu zmian w niniejszej polityce prywatności zostanie uznana za Twoją akceptację tych zmian.

Copyright © 2023 przychodpasywny.pl.